Super Zings 10 pak figurek zestaw Seria 5
  • Super Zings 10 pak figurek zestaw Seria 5

Super Zings 10 pak figurek 1 złota zestaw Seria 5

Average votes for this product
0
Average : 0 / 5
Based on 0 customers advices.

SuperZings zestaw 10 figurek Seria 5. Każde pudełko zawiera aż 10 różnych postaci ze świata Zingsów - w tym jedną złotą unikalną postać Rocketzing lub Alien Bandit. Zbierz całą kolekcję figurek i pojazdów SuperZings!

0000041961
8431618011263
47,90 zł
Brutto Czas wysyłki 24h
Ilość
shopTowar jest dostępny
loyalty 14 dni na zwrot
verified_user 2 lata gwarancji

Parametry

Dziewczynki 1

Opis

ikona

Zestaw 10 figurek

Zakup tego zestawu to najprostszy sposób na szybkie rozpoczęcie kolekcji SuperZings. Aż 10 figurek gwarantuje możliwość długiej i zróżnicowanej zabawy. Ponadto w zestawie trafisz na jedną z dwóch ultra rzadkich złotych postaci - na Rocketzinga lub Alien Bandit. Figurki są wysyłane losowo, nie wiadomo jakie znajdują się w środku.

Super Zings 10 pak figurek zestaw Seria 5

ikona

Super Zings Seria 5

SuperZings to przedmioty codziennego użytku przekształcone w figurki Superbohaterów i Superzłoczyńców, które ścierają się ze sobą w Kaboom City. Każda z postaci dysponuje specjalną mocą, dzięki której może znaleźć i pokonać przeciwników. W serii 5 do zebrania jest ponad 80 zupełnie nowych postaci z serii 5! Wśród nich można znaleźć 6 kapitanów w srebrnym kolorze, 2 Superliderów w kolorze złotym oraz wyjątkową i najtrudniejszą do znalezienia figurkę Kid Fury!

Super Zings 10 pak figurek zestaw Seria 5

Superzings

Zabawki Super Zings

Dowiedz się więcej na temat marki SuperZings i zobacz pozostałe produkty.

Dziewczynki 1

Opinie

Nie ma żadnych opinii.

 
SuperZings zestaw 10 figurek Seria 5. Każde pudełko zawiera aż 10 różnych postaci ze świata Zingsów - w tym jedną złotą unikalną postać...

Oceń ten produkt!

Wysyłając swoją opinię zgadzasz się, aby była widoczna dla wszystkich. Wszelkie informacje przekazane w tej opinii podlegają zasadom przetwarzania danych osobowych zawartych w naszym regulaminie. Read our conditions.
Only registered users can vote for a review.  Log in or create an account .
 

Zobacz także

arrow_upward