• Schleich 98269 Kalendarz Adwentowy 2020 Horse Club

Schleich 98269 Kalendarz Adwentowy 2020 Horse Club

Average votes for this product
0
Average : 0 / 5
Based on 0 customers advices.

Schleich 98269 Kalendarz Adwentowy 2020 Horse Club Wspaniała zabawa z figurkami od firmy Schleich! Kalendarz Adwentowy Koni wypełni czas oczekiwania na święta w wyjątkowy sposób.

0000042834
4059433099965
118,00 zł
Brutto Czas wysyłki 24h
Ilość
shopTowar jest dostępny
loyalty 14 dni na zwrot
verified_user 2 lata gwarancji

Parametry

Dziewczynki 1

Opis

Kalendarz Adwentowy Koni

Grudzień to wyjątkowy miesiąc dla każdego dziecka. Cudowny czas, oczekiwania na święta. Firma Schleich proponuje wypełnić ten okres zabawą w codzienne odkrywanie 24 okienek, które skrywają niespodzianki z serii konnej. Dzieci, zamiast codziennie jeść czekoladki z klasycznego kalendarza adwentowego, będą mogły odkrywać nowe zabawki i akcesoria dla koników. Dzięki temu nietypowemu kalendarzowi adwentowemu, czas oczekiwania na przyjście Świętego Mikołaja nigdy nie będzie nudny!
W okienkach kalendarza znajdziemy 24 różne akcesoria i figurki.

Schleich 98269 Kalendarz Adwentowy 2020 Horse Club

Kolekcja Horse Club

Seria Horse Club cechuje się imponującą kolekcją figurek koni. Asortyment zawierający zwierzęta z całego świata, akcesoria i budynków. W skład kolekcji, także wchodzą: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesora do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenia do stajni i pożywienie dla zwierząt. Bardzo bogata oferta dla kolekcjonerów, którzy chcą poszerzyć swoją kolekcję końskich ras.

Firma Schleich

Firma Schleich posiada w swojej ofercie figurki zwierząt, dinozaurów, rycerzy, elfów i innych bajkowych postaci. W ich asortymencie znajdziemy również różnego rodzaju akcesoria: budynki, pojazdy, infrastrukturę techniczną i wiele innych. Figurki Schleich na pewno zapewnią świetną zabawę na długie godziny dla Twojego dziecka. Precyzja i dbałość o szczegóły, to myśl przewodnia tej firmy. Starannie odlane i ręcznie malowane figurki, wiernie odwzorowują realistyczny wygląd zwierząt i innych postaci.

Wszystkie figurki powstają we współpracy osób, pracujących na co dzień z dziećmi, w tym z Nimi samymi. Dopasowują się do każdej drobnej rączki. Są nietoksyczne, niosą walory edukacyjne i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa ( CE ), które są wymagane dla zabawek dla dzieci.

Dziewczynki 1

Opinie

Nie ma żadnych opinii.

 
Schleich 98269 Kalendarz Adwentowy 2020 Horse Club  Wspaniała zabawa z figurkami od firmy  Schleich ! Kalendarz Adwentowy Koni wypełni czas...

Oceń ten produkt!

Wysyłając swoją opinię zgadzasz się, aby była widoczna dla wszystkich. Wszelkie informacje przekazane w tej opinii podlegają zasadom przetwarzania danych osobowych zawartych w naszym regulaminie. Read our conditions.
Only registered users can vote for a review.  Log in or create an account .
 
arrow_upward